spot_img
13.2 C
London
spot_img
HomeTagsSkender Hyseni

Tag: Skender Hyseni

Skender Hyseni pjesë e dialogut në Qeverinë “Kurti 2”

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj, i ftuar në emisionin “Context” në ATV foli për zhvillimet në procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Ai tha se Qeveria “Kurti 2” çdo ditë është duke punuar sa i përket çështjes së dialogut Kosovë-Serbi. Madje ai përmendi...