spot_img
10.9 C
London
spot_img
HomeTagsMasat

Tag: Masat

Policia po përkujdeset për zbatimin e masave anti-COVID

Policia e Kosovës me njësitet e saja po vazhdon angazhimet në terren bashkë me inspektorët e Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinës(AUV), në përpjekje për parandalimin e përhapjes së pandemisë COVID-19. Përmes një komunikate në faqen zyrtare në Facebook, Policia e Kosovës, ka njoftuar se po...