spot_img
12.4 C
London
spot_img
HomeTagsATV

Tag: ATV

Dy të moshuar që jetojnë të vetëm, e tani e 5 ditë edhe pa rrymë

Janë bërë 5 ditë prej kur dy të moshuar që jetojnë të vetëm në Prekaz të Skenderajt, janë pa energji elektrike. Kjo për shkak se KEDS ua ndali, për shkak të borxhit prej 5 mijë eurosh, për te cilin të moshuarit thonë se nuk...

Skender Hyseni pjesë e dialogut në Qeverinë “Kurti 2”

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj, i ftuar në emisionin “Context” në ATV foli për zhvillimet në procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Ai tha se Qeveria “Kurti 2” çdo ditë është duke punuar sa i përket çështjes së dialogut Kosovë-Serbi. Madje ai përmendi...