spot_img
12.4 C
London
spot_img
HomeTagsAleksandar Vuçiq

Tag: Aleksandar Vuçiq

Ende nuk ka pajtueshmëri për agjendën e takimit të radhës mes Kurtit e Vuçiqit

Agjenda e dialogut Kosovë-Serbi pritet të dakordohet para takimit të dytë ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq në Bruksel. Megjithëse, parimisht është pajtuar 25 korriku si datë, në partinë në pushtet thonë se ajo duhet të konfirmohet pasi në takim...